Temporary Starter Guide: Difference between revisions
From S.P.L.U.R.T. Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
| colspan="2" style="padding:10px; text-align:center;" |[[File:Starter guide transparent.png|frameless|372x372px]] | | colspan="2" style="padding:10px; text-align:center;" |[[File:Starter guide transparent.png|frameless|372x372px]] | ||
|} | |} | ||
{| style="border-collapse:separate; border-spacing:0; width:100%;" | |||
| style="background:#51005d;border:4px solid #51005d;border-right:none;padding:10px;color:#fff;width:5%;height:40px;text-align:center;vertical-align:middle;border-top-left-radius:12px;" | | |||
| style="background:#51005d;border:4px solid #51005d;border-right:none;padding:10px;color:#fff;width:5%;height:40px;text-align:center;vertical-align:middle;" | | |||
| style="background:#51005d;border:4px solid #51005d;border-right:none;padding:10px;color:#fff;width:5%;height:40px;text-align:center;vertical-align:middle;" | | |||
| style="background:#51005d;border:4px solid #51005d;border-right:none;padding:10px;color:#fff;width:5%;height:40px;text-align:center;vertical-align:middle;" | | |||
| style="background:#51005d;border:4px solid #51005d;padding:10px;color:#fff;width:5%;height:40px;text-align:center;vertical-align:middle;border-top-right-radius:12px;" | | |||
|} | |||
{| style="border-collapse:separate; border-spacing:0; width:100%;" | |||
| style="background-color:#51005d;border:4px solid #51005d;border-right:none;padding:10px;color:white;width:5%;height:40px;text-align:center;vertical-align:middle;" | | |||
| style="padding:10px;width:95%;height:40px;border:4px solid #51005d;border-left:none;" | | |||
|- | |||
| colspan="2" style="padding:10px;text-align:center;border:4px solid #51005d;border-top:none;border-bottom-left-radius:12px;border-bottom-right-radius:12px;" | | |||
|} | |||
__TOC__ | __TOC__ | ||
